SRÍ LANKA (POZNÁVACÍ) - MALEDIVY (MOŘE A PLÁŽ) - DUBAI (CITY BREAK) - 11 NOCÍ  +420 257 221 724

SRÍ LANKA (POZNÁVACÍ) - MALEDIVY (MOŘE A PLÁŽ) - DUBAI (CITY BREAK) - 11 NOCÍ 

SEVERNÍ MALE ATOL

HOTEL NA MALEDIVÁCH A V DUBAJI DLE VÝBĚRU KLIENTA - CENA BUDE NÁSLEDNĚ DOPLNĚNA V NABÍDCE. ZÁJEZD JE NA 11 NOCÍ. LETECKÁ SPOLEČNOST A CENA SE MŮŽE LIŠIT.

Jedná se z velké části o poznávací zájezd, kde jsme pro Vás připravili i závěrečnou pobytovou část na Maledivách na Severní Male Atolu v režimu ALL INCLUSIVE a při zpáteční cestě se zastavíme na 3 noci v překrásné Dubai. Při Vaší cestě budete mít možnost poznat krásy drahokamu Indického oceánu - Sri Lanky a zároveň budete mít dostatek času pro odpočinek na malebné pláži se bílým pískem na Maledivách a v Dubai můžete utratit zbytek peněz.  Vydejte se s námi na tento tropický ostrov.. do země, která se rozprostírá na malém uzemí a přitom je plná rozdílnosti...

4 NOCI SRI LANKA - POZNÁVÁNÍ KRÁS TÉTO ZEMĚ S ČESKY MLUVÍCÍM PRŮVODCEM

4 NOCI MALEDIVY - ALL INCLUSIVE, SLUNÍČKO A MOŘE

3 NOCI DUBAI - NEJVYŠŠÍ BUDOVU SVĚTA (Burdž Chalífa -cca. 800 m.) A NÁKUPY

Termín zájezdu

24.07.2019 - 02.08.2019
Další termíny
Délka pobytu 7 nocí/10 dní změnit
Dostupnost 4 volná místa
Stravování ALL INCLUSIVE změnit
Typ pokoje STANDARDNÍ POKOJ změnit
Odlet PRAHA, 15:55 změnit
Letový řád
Cesta tam: 24.07.2019 St
24.07.2019 St 15:55 - 23:50 PRG DXB
25.07.2019 Čt 04:20 - 09:30 DXB MLE
Cesta zpět: 02.08.2019 Pá
01.08.2019 Čt 23:00 - 02:00 MLE DXB
02.08.2019 Pá 08:35 - 13:00 DXB PRG
Cena za osobu
63 300 Kč
57 100 Kč

Informace o zájezdu

Země a lokalita: Maledivy, Colombo / Pinnawalla / Kandy / Maledivy/Dubai
Ubytování: ADAARAN SELECT HUDHURANFUSHI 4****
Druh zájezdu: POZNÁVACÍ
Doprava: LETECKY se společností EMIRATES (ekonomická třída) | PRAHA
Cena zahrnuje:
 • • Letenku PRG –COLOMBO- MALÉ- DUBAI - PRG v ekonomické třídě s přestupem v Dubaii
 • • 4 noci ubytování v hotelech na Srí Lance s večeří
 • • Ttransfery klimatizovaným autobusem a anglicky mluvícího průvodce
 • • 4 noci ubytování v hotelu na Maledivách – ALL INCLUSIVE
 • • Transfer letiště Male – hotel a hotel – Male (lodi)
 • • Transfer letiště Dubai – hotel
 • • 2noci ubytování v Dubaii v hotelu se snídaní
 • • Citi Tour v Dubaii
 • • Transfer hotel – letiště Dubai
 • • Asistence delegáta při odbavení na letišti
 • • Pojištění CK Kentlucky proti úpadku
Cena nezahrnuje:
 • vstupní vízum - možné zařídit naší CK (600 Kč/os.) či zakoupit přímo na letišti Bandaranayike při příletu.
 • komplexní balíček cestovního pojištění (od 54 Kč/os./den)
 • příplatky za kameru či fotoaparát
 • veškeré výdaje sloužící pro osobní potřebu
 • spropitné
 • pozdní CHECK - OUT z hotelu
 • obědy

Stravování

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Ubytování

ADAARAN SELECT HUDHURANFUSHI

Hotel má 137 klimatizovaných bungalowů ( Garden Villa, Beach Villa a Ocean Villa) a přírodní dřevěné vodní bungalovy se sociálním zařízením, trezorem (některé pokoje), minibarem, kávovarem a vysoušečem vlasů. Na vyžádání dětská postýlka. Charakteristická pro tento objekt je všude přítomná vegetace. Hotel má 4 restaurace společně s barem, které poskytují svým hostům nejlákavější jídla světových kuchyní (Banyan- hlavní restaurace, Hiyala bar, Sunset bar a restauraci  Lohi a kavárnu. Naleznete zde také fitness s moderní tělocvičnou, welness centrum a salon krásy, k dispozici jsou i lázeňští...

SEVERNÍ ATOL MALE Počet pokojů: 137 Adresa: North Male Atoll, Republic Of Maldives, North Male Atoll 20334, Maledivy

Hotel má 137 klimatizovaných bungalowů ( Garden Villa, Beach Villa a Ocean Villa) a přírodní dřevěné vodní bungalovy se sociálním zařízením, trezorem (některé pokoje), minibarem, kávovarem a vysoušečem vlasů. Na vyžádání dětská postýlka. Charakteristická pro tento objekt je všude přítomná vegetace. Hotel má 4 restaurace společně s barem, které poskytují svým hostům nejlákavější jídla světových kuchyní (Banyan- hlavní restaurace, Hiyala bar, Sunset bar a restauraci  Lohi a kavárnu. Naleznete zde také fitness s moderní tělocvičnou, welness centrum a salon krásy, k dispozici jsou i lázeňští terapeuti.  K vnějšímu vybavení patří venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Nechybí zde plážové sporty - windsurfing, vodní skutr, vodní lyžování, potápění, šnorchlování, plavba na katamaránu nebo kanoi, squash, stolní tenis, badminton a obchody se suvenýry neboli také "Island of White Gold" se nachází 19 km od mezinárodního letiště v Male a je součástí oblasti - Severní Atol Male.Změna služeb hotelu vyhrazena.


Tento panenský ostrůvek o rozloze 8 300 m2 je domovem hotelu Adaaran Select Hudhuranfushi s bujnou vegetací, křištálově průzračným mořem a bílopísečnou pláží. Transfer rychlou lodí trvá z letiště do hotelu 30 minut. Transfery se realizují v denních i nočních hodinách.

Popis hotelu v pdf

Aktuální počasí

29 °C
29 °C

Informace o hotelu

Recepce otevřena:
24 HRS
Příjezd od:
14:00
Odjez do:
12:00
Kavárna
Denní bar
Fitness
Squash
Pláž
Restaurace
Vodní nemotorizované sporty
Potápěčské centrum

Informace o pokoji

WC na pokoji
Koupelna na pokoji
Satelitní TV
Minibar
Klimatizace
Fén
Trezor

Program zájezdu

1. DEN
odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/KANDY)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, který Vás zaveze do hlavního města Colomba, zde absolovujeme prohlídku města (4 hod.) v českém jazyce. Uytování v historickém městě Kandy.
Večerní prohlídka města s návštěvou "Chrámu sv. Zubu v centru města"
Ubytování + večeře
Volný program

3. DEN (KANDY)
Snídaně v hotelu
Celodenní výlet - odjezd klimatizovaným autobusem s průvodcem směrem do Polonnaruwy, cca 115 km. Při zpáteční cestě navštívíme skály v Sigirii a poté budeme pokračovat do jeskynního komplexu v Dambulle
Večeře
Volný večerní program

4. DEN (NUWARA ELYA)
Snídaně v hotelu
Po snídani odjezd na celodenní výlet do botacké zahrady „Peradeniya“ a anglického města Nuwara Eliya.
PERADENIYA Botanická zahrada jež se nachází asi 5,5 km na jihozápad od města "Kandy" v centrální provincii Sri Lanky a je známá pro své sbírky různých druhů orchidejí. Její sbírka obsahuje více než 300 druhů orchidejí, koření, léčivých rostlin a palem

Večeře a ubytování v hotelu Jetwing St. Andrews 4**** – s večeří

5. DEN (NUWARA ELYA)
Snídaně v hotelu
Po snídani - celodenní výlet do národního parku „Udawalawe National Park“. V parku naleznete trnité stromy, keře a mnoho jezírek. Uvidíte zde pávy, divoké kohouty, krokodýli, jeleny a suchozemské želvy. Jedná se o Jeep safari.

Večeře a ubytování v hotelu Jetwing St. Andrews 4**** – s večeří


6.-10. DEN (MALEDIVY - SEVERNÍ MALE ATOL)
Pobyt v hotelu s režimem ALL INCLUSIVE

10. DEN (DUBAI)
Konec pobytu na Maledivách - V odpoledních hodinách transfer lodí do Male, odlet s Emirates EK 653 ve 22.55 směr Dubai, přílet Dubai 02.00 místního času. Transfer do hotelu. Ubytování v hotelu Ibis Al Barsha 3*** se snídaní.

11. DEN

Snídaně v hotelu poté prohlídka Dubaie s anglicky mluvícím průvodcem (cca 4 hodiny).
Okružní jízda začíná u dubajského zálivu Creek, který rozděluje Dubaj na dvě části a kde se přeplavíte z jednoho břehu zálivu na břeh druhý vodním taxi Abra. Zastávka na tradičním trhu s kořením a látkami, možnost nákupu na neopomenutelném trhu se zlatem. Dále se projíždí turistickou oblastí Jumeirah s oblíbenou pláží Jumeirah Beach. Zastávka u jedné z nejhezčích mešit Emirátů Jumeriah Mosque a na pláži, odkud si prohlédnete jeden ze symbolů Dubaje luxusní hotel Burj Al Arab (plachetnice, 7*). Následuje jeden z mega projektů Dubaje – palmový ostrov a rozsáhlé nákupní centrum Emirates Mall, kde můžete poobědvat, nakupovat nebo si prohlédnout proslulou lyžařskou halu. Okružní jízda dále pokračuje po ulici Sheikh Zayed – mrakodrap vedle mrakodrapu. Okružní jízda je zakončena zastávkou u překrásné zpívající a tančící vodní fontány pod nejvyšším mrakodrapem Burj Khalifa.
V odpoledních hodinách možnost fakultativní exkurze na nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa - téměř 800 m. (vstup na vyhlídku stojí cca550 Kč), jež nabízí užasný výhled do okolí či výlet do pouště. Pro milovníky nákupů samozřejmě doporučujeme návštěvu místních obchodů.

12.DEN

Snídaně
Volný den, možnost navštívení místních pláží a v odpoledních hodinách výlet do pouště mezi Beduíny. Pozorování západu slunce a možná večeře. Výlety jsou fakultativní.
Jeep Safary mezi Beduiny s večeří
• 15:30 Odjezd z hotelu
Transfer z hotelu terénními vozy za hranice města do pouště, kde budete sjíždět písečné duny a během krátkých zastávek budete mít možnost do západu slunce fotografovat nekonečnou poušť. Po setmění Vás bude čekat příjemně strávený večer v beduinském táboře pod otevřeným nebem, kde můžete ochutnat vodní dýmku, nechat si namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svést se na velbloudovi nebo se připojit tancem k vystoupení břišní tanečnice. Večeři formou švédských stolů si můžete vychutnat při sezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků.
Cena : 90 USD (cca 1800 Kč)/osoba

13.DEN

Snídaně v hotelu, po snídaní odjezd na letiště.
9.00 Transfer na letiště, odlet s Emirates EK 139 do Prahy. Přílet do Prahy ve 12.35 místního času


Reference portálu TripAdvisor


Adaaran Select Hudhuranfushi

Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor 4.5 Na základě 2 853 recenzí cestovatelů.
90
cestovatelů hodnotilo
1
122
cestovatelů hodnotilo
2
268
cestovatelů hodnotilo
3
724
cestovatelů hodnotilo
4
1 649
cestovatelů hodnotilo
5
Pořadí na webu TripAdvisor
(Hotely - Lhohifushi Island)
1/1

Detailní hodnocení
Umístění
4.5
4.5
Kvalita spánku
4.0
4.0
Pokoje
4.0
4.0
Služba
4.0
4.0
Cena / kvalita
4.0
4.0
Čistota
4.5
4.5

Hotel je vhodný pro: služební cesty, páry, jednotlivce, rodiny, krátké dovolené s přáteli

Ukázky recenzí
Nevyhovuje vám program zájezdu, ubytování nebo žádný z nabízených termínů?
Připravíme pro Vás individuální nabídku
Poptejte u nás zájezd na míru
TERMÍN: 24.07.2019 - 02.08.2019 změnit
CENA ZA OSOBU: 57 100 Kč
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
SUPER LAST MINUTE
->-
Hledáme pro vás letenky